Aktualności

Aktualności (13)

piątek, 16 lipiec 2021 10:15

Airsoft Team Poland Tournament 2.5

Napisał

W dniach 17-18.07.2021 r. na Ośrodku Sportowym Kolejarz odbędzie sie turniej Airsoft organizowany przez Airsoft Team Poland Tournament. 
Ten nietypowy rodzaj sportu będzie można obejrzec na żywo lub online. 

Więcej infromacji dostepnych na stronie atptournament oraz na ich facebooku Airsoft Team Poland. 

Serdecznie zapraszamy.

środa, 14 lipiec 2021 05:28

E-bilet na Buglę

Napisał

Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość internetowego zakupu biletów na „Buglę”  

Kliknij, aby zakupić bilet 

zapraszamy :)

poniedziałek, 05 lipiec 2021 13:53

eBilet na Buglę

Napisał

Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość internetowego zakupu biletów na „Buglę”  

Kliknij, aby zakupić bilet 

zapraszamy :)

poniedziałek, 05 lipiec 2021 10:11

Turniej Piłki Nożnej Plażowej 03.07.2021r.

Napisał

Poziom momentami był wręcz niewiarygodny i nawet legendarny piłkarz GKSu Katowice Adam Kucz kiwał z uznaniem głową, gdy padały piękne gole z przewrotek. Kolejny raz w finale spotkali się Reprezentanci Śląskiej Ligi Górniczej z drużyną Callistoshop prowadzoną do zwycięstwa przez dobrego ducha turnieju Kowala. Miejsce zajęła drużyna Lost Cavaleros po emocjonującym meczu ze stałymi bywalcami podium OS Ajax. Jak zwykle też cichymi bohaterami okazali się sędziowie, którzy nie uginali się pod presją zawodników. Gratulujemy wszystkim obecnym, byliście wielcy!

„Za rok trzeba ściągnąć jakiegoś DJ-a” – Wojciech Pawlak Kierownik OS Podlesianka oraz Boiska przy Boya Żeleńskiego

poniedziałek, 05 lipiec 2021 09:31

Turniej Siatkówki Plażowej 26.06.2021r.

Napisał

Turniej Siatkówki Plażowej 26.06.2021 r

Cieszy nas fakt, że po raz pierwszy na turnieju pojawiły się drużyny, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siatkówką plażową i oczywiście zainteresowanie turniejem. Zgłosiło się 12 par, a kilka czekało w kolejce na liście rezerwowej 😊 Faza finałowa, to już jak zwykle był kawał profesjonalnego grania. Do zobaczenia za rok, gratulacje dla wszystkich obecnych, no i oczywiście serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pana Henia za kolejny wspólny turniej.

 

*zdjęcia autorstwa Marty Wojewody 

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://mosir.katowice.pl/aktualnosci#sigProIdf77eba42bb
środa, 23 czerwiec 2021 12:42

Strona w nowej odsłonie!

Napisał

23 czerwca 2021 r. w Państwa ręce, klawiatury i myszki oddajemy odświeżoną stronę internetową Ośrodka. Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu.

Jak każdy zupełnie nowy produkt, tak i nasza witryna zawiera najpewniej błędy, nieścisłości, elementy do poprawy. Jeśli je zauważycie, będziemy bardzo wdzięczni za krótką wiadomość na ten temat na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmieniamy się dla Was!

środa, 23 czerwiec 2021 09:06

Otwarcie basenów ORW Rolna i ORW Bugla

Napisał

Już 25 czerwca w pierwszym dniu szkolnych wakacji serdecznie Państwa zapraszamy na baseny „Bugla” oraz „Rolna” stanowiące od lat „letnią” wizytówkę Miasta Katowice. Pięć niecek basenowych, dwie duże zjeżdżalnie i moc atrakcji dla dzieci, to obok rodzinnej atmosfery największe atuty naszych ośrodków wypoczynkowych. Nad Państwa bezpieczeństwem tradycyjnie czuwać będzie starannie wyselekcjonowany, doświadczony zespół ratowników, a o komfort użytkowania dbać będą pracownicy traktujące swoje obiekty jak drugi dom. W tym roku wydłużyliśmy godziny otwarcia basenów oraz wprowadziliśmy na Bugli możliwość internetowego zakupu biletów, wszystko po to aby zwiększyć dostępność obiektów dla mieszkańców i zminimalizować kolejki do kas wejściowych, które czynne będą już przed właściwą godziną otwarcia obiektów. To jeszcze nie koniec dobrych informacji, dodatkowo Miasto Katowice wprowadziło dla wszystkich posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca 50% zniżkę w cenie zakupu biletów. Nie zapomnijcie olejków do opalania!

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 09:52

rozRuszamy po Covidzie!

Napisał

Akcja skierowana głównie do osób starszych, mająca na celu zniwelować skutki wielomiesięcznego pobytu w domu, czy mieszkaniu. 

Obecnie w ramach projektu osoby starsze mogą korzystać z bezpłatnych, domowych wizyt trenera, który pomoże im uzyskać sprawność. Seniorzy w ramach odwiedzin dostaną broszurę z pakietem ćwiczeń. Oprócz tego na naszym profilu na fb oraz yt znaleźć można filmiki z treningami dedykowanymi do konkretnych grup.

Zadzwoń i umów się 735 480 548

Więcej szczegółów 32 253 76 54

„Wszyscy moi podopieczni wykazują się ogromnym zaangażowaniem” - trener Wojciech Klimczyk.

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 09:45

Turniej piłki nożnej plażowej

Napisał

MOSiR Katowice zaprasza na otwarty turniej piłki nożnej plażowej na ORW Bugla, 03.07.2021 r. o godz. 9. Uczestnictwo w turnieju można zgłaszać poprzez email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24.06.2021r.  – w zgłoszeniu należy podać: imiona i nazwiska członków zespołu oraz telefon kontaktowy. W turnieju zagra max 10 drużyn złożonych z 4 zawodników w polu + 1 bramkarza (decyduje kolejność zgłoszeń). Udział w turnieju jest bezpłatny.

Regulamin turnieju

Turniej zwykle z dobrej zabawy przeradza się w poważną batalię na szczęście po końcowym gwizdku emocje opadają – Michał Wojaczek Dział Sportu i Obsługi Klienta.